Pod wymagającym okiem Szefa Kuchni przygotowujemy dania, które zachwycą najbardziej wymagające podniebienia. Umiejętnie łączymy smaki kuchni regionalnej z obecnie panującymi trendami kulinarnymi, tworząc wyjątkowe potrawy. Korzystamy wyłącznie ze świeżych, naturalnych produktów, które często sprowadzamy od lokalnych dostawców. Nasza kuchnia przyjazna jest dla wegetarian oraz alergików.

Restauracja Sowia Dolina

CZYNNA CODZIENNIE

Codziennie staramy się zaskoczyć naszych Gości różnorodnością serwowanych dań

Śniadania wydawane są w godzinach:

od poniedziałku do piątku: 8:00-10:30

od soboty do niedzieli: 8:00-11:00

Obiadokolacje wydawane są w godzinach 16:00-19:00.


Restauracja Sutra

Czynna codziennie od 12.00 do 22.00

Doskonałe połączenie smaków, wyjątkowe kompozycje, produkty najwyższej jakości. Restauracja Sutra serwuje zarówno wyśmienite klasyki polskiej kuchni, jak i autorskie dania, oparte na lokalnych produktach sezonowych. W restauracji znajduje się również bar, serwujący wykwintne wina oraz wyborne trunki z całego świata. Nie czekaj, odwiedź nas już dziś!

Tel. +48 882 594 066

Klub nocny

czynne codziennie od 16.00

Klub nocny to doskonały pomysł na wieczór oraz odskocznia od codzienności. Wyjątkowa atmosfera, wyśmienite, autorskie drinki dostosowane do upodobań naszych Gości, klubowe dźwięki oraz magia świateł zachwycą nawet najbardziej wymagających fanów dobrej zabawy. Na miłośników rywalizacji oraz zabawy zespołowej czeka 4-torowa kręgielnia, dobrze wyposażony salon gier oraz bilard.

Tel. +48 698 646 878

chata grillowa

Dostępna na zamówienie

Na spotkania integracyjne w stylu biesiadnym, przygotowaliśmy klimatyczną chatę grillową z kominkiem, o powierzchni ok. 130 m2 (80 miejsc siedzących). Z przyjemnością zorganizujemy kolację biesiadną z pysznymi daniami z grilla oraz imprezę muzyczną z DJ i karaoke lub zespołem muzycznym.

Nasza specjalność, ciesząca się popularnością wśród Gości, to pieczony prosiak, dzik lub jagnię oraz pieczona szynka.

masz pytania?

organizacja imprez, rezerwacja stolika, klub nocny

Artus Resort

Wilcza 9, Karpacz

 +48 75 743 13 00

 +48 664 34 40 28

recepcja@artusresort.pl

dziękujemy
naszym gościom

Nr 1 w Polsce wg HolidayCheck

rezerwuj bez pośredników

Gwarancja najlepszej oferty tylko na stronie www lub telefonicznie