PRESTIGE SPA ARTUS RESORT

Poczuj, co znaczy czuć się dobrze w swoim ciele. Będąc świadomi potrzeb naszych Gości, dbamy o jakość, atmosferę, komfort oraz bezpieczeństwo podczas zabiegów. Łączymy doświadczenie oraz umiejętności terapeutów z innowacyjnymi technologiami oraz odprężającymi rytuałami.

Day SPA

Zapraszamy naszych Gości do rezerwacji dziennych pobytów SPA z wykorzystaniem strefy Wellness obiektu Artus Resort. W zaledwie kilka godzin zregenerujemy siły i zadbamy o ciało. Polecamy, jako pomysł na idealny prezent dla najbliższych.

Kosmetyki

Od wielu lat współpracujemy z niemiecką marką BABOR oraz polską firmą YONELLE. Kosmetyki tych dwóch marek są bezpieczne, sprawdzone w działaniu i rezultatach. Dzięki dużemu zaufaniu Klientów zostały wielokrotnie nagradzone. Daje nam to pewność, że nasi Goście otrzymują zabiegi, dające efekty najwyższej klasy.

Zrób prezent

Voucher podarunkowy

Spraw radość swoim bliskim, znajomym, współpracownikom lub partnerom biznesowym. Podaruj im Voucher na pobyt. To doskonały pomysł na wyjątkowy prezent, czy podziękowanie i okazanie swojej wdzięczności. Sprawdź nasze sprawdzone propozycje Voucherów i wybierz odpowiedni dla siebie.

Artus Resort

Wilcza 9, Karpacz

 +48 75 743 13 00

+48 664 34 40 28

recepcja@hotelartus.pl

dziękujemy
naszym gościom

Nr 1 w Polsce wg HolidayCheck

rezerwuj bez pośredników

Gwarancja najlepszej oferty tylko na stronie www lub telefonicznie