zdrowie jest miarą twojego sukcesu

Łącząc najnowsze osiągnięcia medycyny, dążymy do spełnienia oczekiwań naszych Gości, lecząc ich dolegliwości bólowe, działając relaksacyjnie oraz antystresowo. Nasz wykwalifikowany zespół fizjoterapeutów dba o najwyższą jakość usług, korzystając z nowoczesnego sprzętu na światowym poziomie. Uważamy, że drogą do sukcesu jest indywidualna praca z Gościem i pełne skupienie się na wszystkich jego odczuciach.

+48 500 558 768

Kriokomora

Krioterapia czyli leczenie zimnem, to doskonały sposób, aby zapomnieć o bólu, odzyskać radość życia i odmłodnieć. Zabieg ten jest również nazywany kriostymulacją, ponieważ celem jest zmuszanie organizmu do podkręcania metabolizmu, co przekłada się na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. Szczególnie polecany sportowcom w odnowie biologicznej.  Efekty osiągamy w temperaturze -120°C, w ciągu 3 minut.

Sport i rekreacja

RUCH JEST W STANIE ZASTĄPIĆ KAŻDY LEK, ALE ŻADEN LEK NIE ZASTĄPI RUCHU

Centrum Sportu zaprasza Gości ceniących aktywność fizyczną, od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 - 20.00.


  • siłownia / sala fitness
  • squash
  • piłka halowa cubball
  • boisko zewnętrzne
  • nordic walking

Zrób prezent

Voucher podarunkowy

Spraw radość swoim bliskim, znajomym, współpracownikom lub partnerom biznesowym. Podaruj im Voucher na pobyt. To doskonały pomysł na wyjątkowy prezent, czy podziękowanie i okazanie swojej wdzięczności. Sprawdź nasze sprawdzone propozycje Voucherów i wybierz odpowiedni dla siebie.

Artus Resort

Wilcza 9, Karpacz

 +48 75 743 13 00

 +48 664 34 40 28

recepcja@artusresort.pl

dziękujemy
naszym gościom

Nr 1 w Polsce wg HolidayCheck

rezerwuj bez pośredników

Gwarancja najlepszej oferty tylko na stronie www lub telefonicznie