zdrowie jest miarą twojego sukcesu

Łącząc najnowsze osiągnięcia medycyny, dążymy do spełnienia oczekiwań naszych Gości, lecząc ich dolegliwości bólowe, działając relaksacyjnie oraz antystresowo. Nasz wykwalifikowany zespół fizjoterapeutów dba o najwyższą jakość usług, korzystając z nowoczesnego sprzętu na światowym poziomie. Uważamy, że drogą do sukcesu jest indywidualna praca z Gościem i pełne skupienie się na wszystkich jego odczuciach.

Kriokomora

Krioterapia czyli leczenie zimnem, to doskonały sposób, aby zapomnieć o bólu, odzyskać radość życia i odmłodnieć. Zabieg ten jest również nazywany kriostymulacją, ponieważ celem jest zmuszanie organizmu do podkręcania metabolizmu, co przekłada się na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. Szczególnie polecany sportowcom w odnowie biologicznej.  Efekty osiągamy w temperaturze -120°C, w ciągu 3 minut.

Sport i rekreacja

RUCH JEST W STANIE ZASTĄPIĆ KAŻDY LEK, ALE ŻADEN LEK NIE ZASTĄPI RUCHU

Centrum Sportu zaprasza Gości ceniących aktywność fizyczną, od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 - 20.00.


  • siłownia / sala fitness
  • squash
  • piłka halowa cubball
  • boisko zewnętrzne
  • nordic walking

Pakiety Centrum Zdrowia

Sprawdź aktualne oferty pobytowe

Zrób prezent

Voucher podarunkowy

Spraw radość swoim bliskim, znajomym, współpracownikom lub partnerom biznesowym. Podaruj im Voucher na pobyt. To doskonały pomysł na wyjątkowy prezent, czy podziękowanie i okazanie swojej wdzięczności. Sprawdź nasze sprawdzone propozycje Voucherów i wybierz odpowiedni dla siebie.

Artus Resort

Wilcza 9, Karpacz

 +48 75 743 13 00

+48 664 34 40 28

recepcja@hotelartus.pl

dziękujemy
naszym gościom

Nr 1 w Polsce wg HolidayCheck

rezerwuj bez pośredników

Gwarancja najlepszej oferty tylko na stronie www lub telefonicznie