zdrowie jest miarą twojego sukcesu

Łącząc najnowsze osiągnięcia medycyny, dążymy do spełnienia oczekiwań naszych Gości, lecząc ich dolegliwości bólowe, działając relaksacyjnie oraz antystresowo. Nasz wykwalifikowany zespół fizjoterapeutów dba o najwyższą jakość usług, korzystając z nowoczesnego sprzętu na światowym poziomie. Uważamy, że drogą do sukcesu jest indywidualna praca z Gościem i pełne skupienie się na wszystkich jego odczuciach.

+48 500 558 768

Komora hiperbaryczna

Nowość w Centrum Zdrowia

Z myślą o dobrym zdrowiu i samopoczuciu wszystkich gości naszego Centrum Zdrowia z radością przedstawiamy jego najnowszy nabytek - Łagodną komorę hiperbaryczną.

Łagodna sesja hiperbaryczna poprawia stan cery, skóry, włosów czy paznokci, gwarantuje relaks i odnowę Twojego organizmu. Ponadto pomaga redukować zmęczenie, przyspiesza metabolizm i przewidziała skutkom starzenia się skóry. 

Zalety płynące z wykorzystania komory hiperbarycznej można by wymieniać bardzo długo, a sesje w niej poleca się zarówno wyczynowym sportowcom, jak i dzieciom oraz osobom starszym. Zachęcamy do wypróbowania komory hiperbarycznej podczas pobytu w Artus Resort!

Kriokomora

Krioterapia czyli leczenie zimnem, to doskonały sposób, aby zapomnieć o bólu, odzyskać radość życia i odmłodnieć. Zabieg ten jest również nazywany kriostymulacją, ponieważ celem jest zmuszanie organizmu do podkręcania metabolizmu, co przekłada się na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. Szczególnie polecany sportowcom w odnowie biologicznej.  Efekty osiągamy w temperaturze -120°C, w ciągu 3 minut.

Sport i rekreacja

W trakcie urlopu ani myślisz rozstawać się z codziennym treningiem? U nas nie musisz tego robić. Dla gości ceniących sobie spacery pełne górskich krajobrazów są szlaki tuż obok naszego resortu, ale na tych, którzy potrzebują czegoś więcej, czeka nasze Centrum Zdrowia, w którym, od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 - 20.00 będziecie mogli poćwiczyć coś więcej niż nogi.

  • siłownia / sala fitness
  • squash
  • piłka halowa cubball
  • boisko zewnętrzne
  • nordic walking

Zrób prezent

Voucher podarunkowy

Spraw radość swoim bliskim, znajomym, współpracownikom lub partnerom biznesowym. Podaruj im Voucher na pobyt. To doskonały pomysł na wyjątkowy prezent, czy podziękowanie i okazanie swojej wdzięczności. Sprawdź nasze sprawdzone propozycje Voucherów i wybierz odpowiedni dla siebie.

Artus Resort

Wilcza 9, Karpacz

 +48 75 743 13 00

 +48 664 34 40 28

recepcja@artusresort.pl

dziękujemy
naszym gościom

Nr 1 w Polsce wg HolidayCheck

rezerwuj bez pośredników

Gwarancja najlepszej oferty tylko na stronie www lub telefonicznie