gwarancja sukcesu

Biznesowe spotkania wymagają szczególnej oprawy. Doświadczony personel i profesjonalna obsługa, w połączeniu z niepowtarzalną atmosferą hotelu zapewnią wyjątkowość każdego wydarzenia. Nowoczesne sale konferencyjne oferują wszystko co niezbędne do tego, aby każde spotkanie firmowe zakończyło się sukcesem.

Sale konferencyjne

6 profesjonalnych sal do wyboru

Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 sale w zabytkowej części hotelu oraz 3 w nowej, które można, na potrzeby grupy i celu spotkania, dowolnie połączyć. Zaplecze konferencyjne wyposażone jest w klimatyzację, wysuwane ekrany, rzutniki multimedialne, system nagłośnienia, flipcharty, szybkie i bezprzewodowe łącze internetowe. Dopełnieniem każdego eventu jest bogata oferta menu, zaprojektowana z myślą o potrzebach naszych biznesowych klientów.


Sale bankietowe

i chata grillowa

Na spotkania integracyjne w stylu biesiadnym, przygotowaliśmy klimatyczną chatę grillową z kominkiem, o powierzchni ok. 130 m2 (80 miejsc siedzących). Z przyjemnością zorganizujemy kolację biesiadną z pysznymi daniami z grilla oraz imprezę muzyczną z DJ i karaoke lub zespołem muzycznym.

Nasza specjalność, ciesząca się popularnością wśród Gości, to pieczony prosiak, dzik lub jagnię oraz pieczona szynka.

Rozrywka

i integracja

Organizując konferencje w Artus Resort staramy się, aby nasi Goście mieli również możliwość integracji i rozrywki. Znakomitym sposobem na integrację jest wspólny, aktywny wypoczynek, impreza tematyczna czy teatr lub kabaret. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Każda oferta tworzona jest z myślą o indywidualnych potrzebach naszych Klientów.

Artus Resort

Wilcza 9, Karpacz

 +48 75 743 13 00

 +48 664 34 40 28

recepcja@artusresort.pl

dziękujemy
naszym gościom

Nr 1 w Polsce wg HolidayCheck

rezerwuj bez pośredników

Gwarancja najlepszej oferty tylko na stronie www lub telefonicznie